Sprzedaż Bitcoin

Handel w życiu człowieka rozumnego istnieje odkąd istnieje on sam. Początki wymiany towarowej sięga ery kamienia łupanego, gdzie wędrowne plemiona wymieniały się między sobą produktami, które wytwarzali. Ten sposób na uzupełnianie niedoborów przedmiotów, których plemię nie potrafiło zrobić było bardzo dobrym rozwiązaniem wielu problemów danego plemienia. Wszystkie ludy wędrujące po naszym globie znajdowało się w różnych strefach klimatycznych od czasu do czasu spotykając się w czasie wędrówki z jednego miejsca do drugiego. Musimy pamiętać, że rozwój technologiczny ówczesnego człowieka był na bardzo niskim poziomie stąd też wymiana swoich wynalazków pomiędzy różnymi ugrupowaniami plemiennymi było zbawienna jeśli chodzi o szybkość rozwoju technologicznego ludzkości.

Sprzedaż BitcoinW pewnym momencie istnienia gatunek ludzki postanowił podjąć decyzję, która zmieni jego życie diametralnie na zawsze. Dzięki tej decyzji człowiek nie tylko ułatwił sobie życie, ale też zadecydował o tym, iż rozwój technologiczny przyśpieszy i to bardzo mocno. Może z tym ułatwił sobie życie przesadziłem, ponieważ teraz czekały na niego inne zagrożenia. Chociażby dzikie zwierzęta czyhające na nową technologie człowieka, zwaną rolnictwem. Główne źródło pożywienia człowieka stanowiły płody rolne, które smakowały również dzikim zwierzętom takim jak na przykład dziki. Wymiana towarowa miała się dobrze, dzięki czemu mocno rozwinął się barter. W miarę upływu lat naród Fenicjan wpadł na pomysł, aby zaprzestać wymianom towarowym, a na ich miejsce wprowadzić pieniądze wykonane z kruszców szlachetnych.

Pomysłodawcą tego udogodnienia był ówczesny król Fenicjan zwany Gygesem. Jak wiemy system monetarny stosujemy do dzisiaj wraz z chińskim wynalazkiem, jakim są banknoty. Wymiana polegająca na zasadzie pieniądz za towar będzie się utrzymywać do końca naszego istnienia. Oczywiście jak wszędzie i w naszych czasach są Kolumbowie chcący wprowadzić powiew świeżości do naszej waluty.

Sprzedaż Bitcoin

Jedna z takich nowości jest Bitcoin, czyli wirtualna waluta. Ludzie zajmują się handlem tej waluty i jak widać społeczeństwu podoba się idea pieniądza, którego nie trzeba pilnować w portfelu. Sprzedaż Bitcoinów będzie się utrzymywać jeszcze długo.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here