W jakie kryptowaluty inwestować?

Ostatnimi czasy na rynku kryptowalut panuję bessa. Jest to pokłosie pęknięcia bańki na kryptowalutach, które miało miejsce początkiem tego roku. Nic nie zapowiadało krachu, który nastąpił. Od tego czasu jednak rynek ten oczyścił się na tyle, że warto zastanowić się, w jakie kryptowaluty inwestować obecnie.

W jakie kryptowaluty inwestować?

W jakie kryptowaluty inwestować?Bardzo dobrze zniosły kryzys te waluty, które niosą ze sobą ciekawe pomysły. Jedną z nich jest steem, który to na podstawie blockchain prowadzić coś na kształt systemu blogowego. Jest to bardzo ciekawa sprawa z tego względu, że ostatnimi czasy upadły darmowe portale blogowe dostępne w polskim Internecie. Część Twórców przestała prowadzić swoje blogi właśnie z tego względu, że nie mają gdzie publikować. Opłacenie serwerów czy domeny jest jednak wydatkiem, na który nie koniecznie stać młodego pisarza. Dlatego też wspomniany wcześniej steem może być bardzo atrakcyjną alternatywą. Po zarejestrowaniu się dostajemy możliwość tworzenia treści za darmo i to bez żadnych reklam. Dodatkowo też za pisane artykuły otrzymywać możemy nagrody w postaci tokenów steem dolar i steem, odpowiednio opisywane na giełdach jako SBD i STEEM.

W ekosystemie tym tworzy dość duża społeczność polska, którą liczy około trzech tysięcy użytkowników. Ostatni kryzys spowodował co prawda spadek wartości tokenów, przez co monetyzacja jest mniejsza niż jeszcze przed kryzysem, ale mimo wszystko można zarabiać tworząc dobry content.

Wokół tego blockchainu powstały również inne platformy korzystające z jego dobrodziejstw. Między innymi dtube, który może być konkurencją dla youtube. Dzięki temu, że za treści tworzone na ten serwis można otrzymać zapłatę w steem dolarach, jest to na pewno bardzo dobra alternatywa dla początkujących twórców wideo, którzy zanim się wybiją na youtube i zaczną zarabiać minie trochę czasu. W przypadku dtube jest to dużo łatwiej, gdyż zapłatę można otrzymać w kryptowalutach. Projekt steem to naprawdę bardzo dobrze przemyślany projekt, w który warto zainwestować teraz, póki cena tokenów jest bardzo atrakcyjna.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here