Kobiece zapachy zamknięte w butelkach

Perfumy towarzyszą nam na co dzień, lubimy ładnie pachnieć, z pewnością nasz zapach będzie także manifestacją naszego charakteru, dlatego też każdy starannie wybiera swoje perfumy, dodatkowo także często posiadamy kilka różnych flakonów zapachów.

Perfumy z pewnością mogą być używane w zależności od okazji, od naszego nastroju, często także od pory roku, w lecie często będziemy wykorzystywali perfumy z nutami cytrusowymi, perfumy lżejsze, natomiast w czasie jesieni oraz zimy możemy wybrać zapachy bardziej zdecydowane, pudrowe, orientalne.

Jak dobrać trwałe perfumy?

Kiedy chcemy kupić zapach dla siebie, musimy zwrócić uwagę, iż możemy kupić nie tylko perfumy ale także wodę perfumowaną. W tym przypadku woda perfumowana będzie posiadała mniejsze stężenie olejków eterycznych, najczęściej będzie wynosiło ono około 10%, podczas gdy w perfumach około 30%, naturalnie osoby, które lubią mnie intensywny zapach, mogą wybrać wodę perfumowaną czy też wodę toaletową. Zapach będzie wówczas nieco słabiej odczuwalny, będzie utrzymywał się na naszej skórze przez krótszy czas. Z pewnością jest to dobry pomysł, jeżeli chcemy wybrać perfumy do pracy czy też perfumy, które będziemy nosić na co dzień.Oczywiście w perfumeriach znajdziemy bardzo duży wybór perfum, mogą być to również znane marki, takie jak Dior, Chanel, Versace, Hugo Boss. Te domy mody wypuszczają swoje serie perfum dla kobiet i mężczyzn. Z pewnością są to bardzo znane perfumy, jak przykładowo Chanel no 5, jest to bardzo zdany zapach kobiecy. Oczywiście swoich nazwisk dla linii perfum użyczają także gwiazdy filmu czy też muzyki, możemy przykładowo zakupić także perfumy Katy Perry. Z pewnością jednym z najciekawszych zapachów w serii będzie killer queen, jest to zapach, który z pewnością pokochają kobiety odważne, które chcą podkreślić swój charakter, perfumy które podkreślają także kobiecy seksapil, są to zapachy bardzo energetyczne. Pośród różnych zapachów możemy znaleźć tutaj owoce leśne, śliwkę, nutę migdałową czy też jaśmin. Z pewnością dopełnieniem może być drzewo kaszmirowe i paczula, z pewnością jest to zapach, który utrzymuje się na naszej skórze przez długi czas. Perfumy są w bardzo charakterystycznej fiolce w kształcie stożka.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here