Na czym polega kopanie bitcoin?

Bitcoin, król kryptowalut, jest nadal najbardziej pożądaną kryptowalutą na świecie. Chcesz dodać Bitcoin do swojego portfela, ale nie masz pieniędzy na inwestycje? Poniżej znajdują się sposoby bezpłatnego otrzymywania bitcoinów i innych kryptowalut.

Jeśli masz dodatkowe fundusze, możesz zainwestować je w BTC, to zawsze mądra decyzja. Jeśli jednak chcesz samemu zarobić BTC, dostępnych jest wiele opcji. Konsekwencja i cierpliwość pomogą Ci szybciej zwiększyć zasoby kryptograficzne.

Na czym polega kopanie bitcoin?

Na czym polega kopanie bitcoin?Jednym z najprostszych sposobów zarabiania BTC jest użycie koparki Bitcoin. Ciekawe, co to jest?

Bitcoin koparka – system nagród, stworzony w formie aplikacji lub strony internetowej: dają nagrodę w postaci przelicznika Satoshi. Odwiedzający muszą wykonać zadania opisane na stronie. Na różnych maszynach mogą być różne kryptowaluty, nie tylko Bitcoin.

Bitcoin crane to usługa, która zapewnia kryptowalutę zarejestrowanym użytkownikom w określonych odstępach czasu.

Jakie zadania zwykle wykonują użytkownicy? Rozwiązują captcha, grają w gry, klikają reklamy lub oglądają filmy. Dla każdego wykonanego zadania zarabiają Bitcoiny. Spójrzmy na kilka popularnych koparek Bitcoin.

Koparki Bitcoin

Jednym z takich trawlerów jest Bittube: tam zarabiasz Satoshi oglądając filmy na YouTube.
Witryna umożliwia użytkownikom przeglądanie reklam, klikanie krótkich linków, wykonywanie zadań i udział w grze. Wypłaty od 1 Satoshi.
BTC kliknięć pozwala zarobić do 10 000 Satoshi. Strona konsekwentnie płaci bezpośrednio do portfela. Możesz zarobić bitcoiny za oglądanie witryn reklamowych partnerów serwisu. Musisz kliknąć link i poczekać 10 sekund, aby uzyskać zapłatę.
Traffic pozwala użytkownikom zarabiać od 2000 Satoshi (do 60 Satoshi co 10 sekund). Możesz otrzymywać zarobki za oglądanie witryny, reklamy i kliknięcia. Zadania na stronie są stale aktualizowane i dodawane.
Bulb płaci do 10 000 Satoshi dziennie za kliknięcia i reklamy. Płatności do portfela bitcoin (po akumulacji) są natychmiastowe.
Coin pozwala użytkownikom zarobić do 35 000 Satoshi, oglądając reklamy. Dostępne są również konkursy i inne sposoby zarabiania bitcoinów.
Czy jest to skuteczny sposób na zarabianie kryptowaluty? Cóż, tak naprawdę nie jest to opcja dla osób, które są zaangażowane w stałą pracę. Nagrody zawsze wynoszą kilka centów lub dolara. Takie usługi są bardziej wykonane jako funkcja reklamowa.

Aplikacje mobilne

Ponieważ ponad 50% użytkowników Internetu uzyskuje dostęp do Internetu ze swoich urządzeń mobilnych, zwiększa się możliwość uzyskania kryptowaluty ze smartfona. Na fali popularności bitcoina pojawiło się wiele aplikacji związanych z zarobkami kryptowaluty. Jak na komputerach, można zaangażować się w górnictwie na smartfonach. Ilość waluty zarobionej w tym przypadku zależy od mocy procesora urządzenia.

Wydobywanie kryptowaluty na smartfonach jest nieopłacalne z kilku powodów: jest to niska moc obliczeniowa urządzeń i konieczność ciągłej zajętości ekranu. Tak więc wydobycie będzie opłacalne tylko wtedy, gdy używasz niepotrzebnego smartfona, który jest stale podłączony do sieci, ale nawet w tym przypadku zysk będzie niski. Możesz wydobywać kryptowaluty na telefonie z Androidem za pomocą kilku aplikacji, jedną z najpopularniejszych jest MinerGate, która pozwala wydobywać Monero i Bytecoin, które można wymieniać na inne kryptowaluty.

Cointiply pozwala uzyskać średnio 200 Satoshi co 60 minut. Oprócz kopania istnieją inne sposoby zarabiania Bitcoinów: oglądanie reklam, filmów, gier.

Igrzyska

Na czym polega kopanie bitcoin?Bitcoin koparki-dźwigi nadają się do zaznajomienia z kryptowalutami, ale jest to dość monotonne i nudne zajęcie. Na fali popularności kryptowaluty, twórcy gier zaczęli dodawać wirtualną walutę do gry, tym samym jeszcze bardziej motywując graczy.

Większość gier nagradza graczy kryptowalutą za osiągnięcie wyników w grze. Spójrzmy do najbardziej popularnych gier, w których można zarobić Bitcoiny lub inne kryptowaluta.

Spells of Genesis

Jedna z najwcześniejszych, najbardziej udanych i prawdopodobnie ekscytujących gier związanych z blockchain i bitcoinem. Gracze wchodzą do fantastycznego świata Munga, w którym walczą ze sobą. W trakcie gry można zarobić bitcoiny, budując ważne obiekty przemysłowe i zbierając karty do budowania siły.

Etheremon

Jest to bardzo obiecujący projekt, który przyciąga nie tylko użycie blokady, ale także rozgrywkę. Interfejs gry przypomina znane graczom realia gry z chwytaniem Pokemonów. Etherimony są zwierzętami domowymi, które mogą być hodowane na tej samej zasadzie.

BitQuest

Nowy serwer Minecraft o nazwie BitQuest ma nadzieję wykorzystać zdecentralizowane waluty, aby zwiększyć zaangażowanie, a także stworzyć bardziej dynamiczne środowisko gry. BitQuest podąża śladami kilku innych serwerów działających na Bitcoin, w tym nieistniejącego już BitVegas, który kiedyś oferował różne mini gry nominowane w cyfrowej walucie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here