Nowoczesne rozwiązania

Największy w Europie producent opakowań plastikowych działa już od wielu lat. Za każdym razem sztab projektantów i profesjonalnych pracowników stara się zaprojektować coraz to nowsze i ciekawsze rozwiązania dla transportu, magazynowania, przechowywania czy eksponowania. Pojemniki z tworzywa sztucznego mają swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Dzięki najnowszym technologiom i niesztampowemu myśleniu projektantów udaje się tworzyć coraz to ciekawsze i innowacyjne rozwiązania.

Co w ofercie?

Producent obok sprawdzonych skrzynek plastikowych rozkładanych proponuje jeszcze niestandardowe rozwiązania opakowań przemysłowych. W ofercie można więc znaleźć palety i wózki, kontenery i skrzynie, skrzynie transportowe plastikowe, wytrzymałe pojemniki do sztaplowania, pojemniki ze zintegrowaną pokrywą ALC, które są niezwykle wytrzymałe, sztywne, przeznaczone do bezpiecznej dystrybucji i składane. Wszystko to wykonane jest z super wytrzymałego plastiku. Pojemniki są zwrotne, łatwo jest je utrzymać w czystości i wszystko to sprawia, że są pojemnikami ekologicznymi i przyjaznymi środowisku naturalnemu.

Opakowania do specjalnych magazynów

Producent skupia się też wybitnie na produkcji kontenerów spójnych, które mają innowacyjne rozwiązania. Dzisiaj wiele magazynów jest zautomatyzowanych, do tego rodzaju magazynów potrzebne są specjalne i odpowiednie opakowania, w których będą przechowywane towary. Ponadto takie opakowania muszą też doskonale nadawać się do transportu. Spójne i jednakowe opakowania, które będą odpowiadały pod każdym względem dadzą i określone oszczędności i optymalne warunki do przechowywania i transportowana towarów.

Ekologicznie i oszczędnie

Określone plastikowe opakowania chociażby takie jak skrzynka plastikowa składana muszą być ekologiczne, czyli wykonane z materiałów nieszkodliwych, trwałych i wtórnych, muszą to też być opakowania zwrotne by ciągle nie zaśmiecać świata nowymi i nowym i opakowaniami. Ponadto muszą to być takie opakowania, które będą generować oszczędności. Czyli opakowania dopasowane do magazynów zautomatyzowanych muszą pasować także i w transporcie, oznacza to, że towary nie są przepakowywane tylko wywożone z magazynów razem z opakowaniami. Producent wymyśla coraz to ciekawsze i odpowiednie opakowania plastikowe a wszystko to po to by jak najlepiej działo się w logistyce.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here