Tanie certyfikaty SSL – gdzie znaleźć?

0
1261

Jeśli zamierzamy prowadzić własną stronę internetową trzeba zdać sobie sprawę z kilku niezwykle istotnych kwestii. Otóż prowadzenie strony internetowej wiąże się z koniecznością początkowej inwestycji w domenę, hosting oraz certyfikat SSL, czyli certyfikat bezpieczeństwa. Taki certyfikat wpływa korzystnie na pozycjonowanie naszej strony w wynikach wyszukiwania oraz wpływa korzystnie na renomę naszej strony internetowej.

Certyfikaty SSL dla stron www

Jeśli prowadzimy własny sklep internetowy, taki certyfikat jest absolutną koniecznością, ponieważ zapewnia on bezpieczeństwo przechowywania danych. Ceny takich certyfikatów wahają się od kilkunastu do kilkuset złotych, w zależności od tego, czego oczekujemy od certyfikatu SSL. Niektóre certyfikaty zapewniają bezpieczeństwo tylko jednej domeny, z kolei inne mogą być używane wielokrotnie. Firm, które posiadają w swojej ofercie certyfikaty SSL istnieje całe mnóstwo. Jeśli zastanawiasz się nad tym gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony WWW, to warto przeanalizować różne możliwości, gdyż ceny oraz jakość certyfikatów różnią się od siebie znacząco.

Osobiście uważam, że bardzo ciekawym rozwiązaniem są tanie certyfikaty SSL z kru.pl. Jest to serwis, który oferuje wszelkie niezbędne narzędzia do tworzenia stron internetowych. Możemy znaleźć tam bogatą ofertę domen, z najpopularniejszymi rozszerzeniami w świetnych cenach. Ponadto, serwis posiada bardzo bogatą ofertę usług hostingowych, gdzie gratisem przy zakupie hostingu jest certyfikat SSL. Wreszcie serwis oferuje zakup samych certyfikatów SSL w różnych wariantach cenowych.

Najpopularniejszy wariant, positive SSL, kosztuje 29 złotych. Otrzymujemy wówczas dożywotni dostęp do certyfikatu oraz gwarancję bezpieczeństwa. Jest to bardzo dobra opcja dla osób, które dopiero uczą się tworzyć własne strony internetowe. Niemniej jednak, osoby które planują prowadzić więcej niż jedną stronę internetową, również znajdą w ofercie serwisu coś dla siebie. Certyfikat SSL w kru.pl to inwestycja, która zdecydowanie jest warta uwagi.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here