Kryptowaluty – ranking najlepszych pozycji zawiera wiele pozycji. Kryptowaluty oprócz sporych emocji przysparzają dochodu inwestorom. Kryptowaluty o największym potencjale wzrostu często są na ustach, szukających możliwości zarobku inwestorów i specjalistów od prognoz.

Prognozy rynku kryptowalut

Kryptowaluty - rankingOd 2020 roku można spodziewać się wzrostu cen aktywów kryptograficznych nie tylko ze względu na zakończenie cyklu spadkowego i czynników wewnętrznych, ale także z powodu przybycia klasycznych inwestorów na rynek. Rynek prędzej czy później osiągnie dojrzałość, a przemysł będzie kontynuował swój stabilny i ciągły rozwój. Przy długoterminowych inwestycjach obecne poziomy cen bitcoinów mogą być postrzegane jako jeden z najbardziej akceptowalnych wejść, ponieważ bańka kryptowalutowa jest prawie całkowicie zdmuchnięta, a potencjał technologii jest wciąż ogromny.

Po tym, jak niektóre wirtualne waluty staną się papierami wartościowymi, należy spodziewać się nowej rundy rozwoju rynku, która sprawi, że będą one dostępne dla sprzedawców detalicznych i zapewnią szeroki wybór instrumentów inwestycyjnych dla wszystkich. Może to spowodować prawdziwą gorączkę złota. Zakłada się, że STO ostatecznie całkowicie zastąpi ICO.

Bitcoin

Świat kryptowaluty nie może obejść się bez niego. BTC jest używany jako waluta wejścia / wyjścia na ten rynek, jako miara wartości i jako waluta bazowa do handlu.

XRP

Jest to jedno z pierwszych udanych zastosowań technologii blokowania w branży, dla której pierwotnie powstała kryptowaluta, a mianowicie przekazy pieniężne.

Bardziej ryzykowna część portfela może być skierowana na zakup tokenów firm, które już mają gotowy produkt i solidną bazę klientów, na przykład lidera wśród giełd kryptograficznych.

Kryptowaluty – ranking

Oto jakie błędy popełniają inwestorzy kryptograficzni. Badania pokazują, że ponad 40% inwestorów kryptograficznych to inwestorzy długoterminowi lub posiadacze bitcoinów. Podczas lekkiej zapaści kryptowalut, wielu z tych entuzjastów nadal przechowuje swoje monety pomimo strat, które według ekspertów inwestycyjnych nie można nazwać właściwą strategią inwestycyjną. Przestrzeganie zasady „Kupuj na jesieni” i inwestowanie na rynku bez oznak szybkiego powrotu do zdrowia to także strategie oparte na emocjach. Ponadto wielu inwestorów kryptowalut często znajduje się pod presją opinii publicznej. Aby tego uniknąć, inwestorzy Bitcoin muszą regularnie analizować swoje działania. W przeciwnym razie inwestorzy błędnie ocenią ryzyko swoich przyszłych decyzji.

Zcash

Ten rodzaj cyfrowej waluty pojawił się jesienią 2016 roku. Niemal natychmiast Zcash (krótka nazwa ZEC) zaczął korzystać z nadpopytu, co pozwoliło mu na krótki czas nawet wejść do TOP-5 kapitalizacji. Jednak po pewnym czasie cena dość przewidywalnie nieco spadła. Niemniej jednak, pomimo faktu, że dziś Zcash nie znajduje się w rankingu dziesięciu największych kryptowalut pod względem kapitalizacji, ten rodzaj wirtualnych pieniędzy jest nadal uważany za jeden z najbardziej obiecujących. Wynika to z obecności poważnych zalet, z których najważniejszą jest wysoki poziom anonimowości produkowanych transakcji. Zasada działania systemu płatności sprawia, że prawie niemożliwe jest śledzenie i kontrola transakcji finansowych przeprowadzanych za pomocą ZCash.

VertCoin

Cyfrowa moneta o tej nazwie została wydana w styczniu 2014 roku. Cechą kryptowaluta działa efektywność wydobycia, przeprowadzane przy użyciu kart graficznych. Wydobycie VertCoin za pomocą procesorów ASIC jest prawie niemożliwe, co wynika z cech tego systemu płatności. W przeciwnym razie, w większości swoich parametrów VertCoin niewiele różni się od innych rodzajów wirtualnej waluty, więc trudno jest przewidzieć perspektywy jego dalszego rozwoju.

BitShares

Kryptowaluty - rankingWirtualna platforma monetarna BitShares (krótkie oznaczenie – BTS) Została opracowana w 2013 roku przez jednego z najbardziej znanych specjalistów od kryptowalut dana Larimera. Osobliwością tego typu waluty cyfrowej jest brak procedury wydobycia, ponieważ proces przetwarzania i potwierdzania przeprowadzonych transakcji odbywa się przez specjalnych delegatów, którzy są wybierani spośród uczestników systemu płatności. W rezultacie ma wysoką wydajność, która nie zależy, jak w przypadku większości kryptowalut, od liczby górników. Pomimo faktu, że kapitalizacja BitShares w tej chwili wynosi około $ 340 milionów, kryptowaluta pokazuje stabilny, choć nie tak szybki jak Bitcoin, wzrost kursu.

Porady dla inwestorów kryptowalut

Spodziewaj się pojawienia się i szybkiego rozwoju wielu nowych wirtualnych walut. Aby zminimalizować ryzyko, podziel inwestycję na kilka portfeli.

Istnieją informacje, że Telegram, Google i Facebook rozważają uruchomienie własnych wirtualnych walut. Pojawienie się monet z tych korporacji może nieprzewidywalnie zmienić wartość wielu kryptowalut, ale całkowita kapitalizacja zdecydowanie wzrośnie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here